ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Sidenbroderi 7539280
nr 753 9280
Sidenbroderi
1800-tal, ruiner, 17x21
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:18:11
750 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
Sidenbroderi
Kondition: skador
nr 753 9280
Sidenbroderi
1800-tal, ruiner, 17x21
Kondition: skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 850 kr |
måndag 16 april 2012 |